loading

Części zamienne i akcesoria

Zapraszamy do naszego sklepu z częściami i akcesoriami samochodowymi. Oferujemy części zamienne i akcesoria  do samochodów:

  • Opel - osobowe i dostawcze
  • Chevrolet

Posiadamy jeden z największych magazynów części zamiennych w kraju, dzięki czemu możemy szybko zrealizować każde zamówienie. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną oraz wysyłkową. Zapraszamy do współpracy warsztaty naprawcze oraz firmy prowadzące sprzedaż części.

Jak zamawiać części i akcesoria

Do zapytań prosimy dołączać numer VIN pojazdu. Pozwoli to sprecyzować Państwa zapytanie i udzielić szybkiej odpowiedzi.

Numer VIN  (Vehicle Identification Number) to unikalny numer identyfikacyjny pojazdów mechanicznych. Zawiera zakodowane informacje producenta o danym modelu.

Znajdziesz go na pierwszej stronie dowodu rejestracyjnego pojazdu, w rubryce E (patrz zdjęcie obok)  oraz w dolnym rogu pod szybą od strony kierowcy i na tabliczce znamionowej przy drzwiach od strony kierowcy.

Znając numer VIN nasi sprzedawcy mogą bardzo szybko i bezbłędnie dobrać odpowiednią część lub akcesoria do danego modelu auta. Zdarza się bowiem, że te same części lub akcesoria do danego modelu różnią się od siebie w zależności od okresu produkcji pojazdu.

 

Jesteś zainteresowany zakupem części?

Odwiedź nasz  SKLEP INTERNETOWY

Napisz do nas  sklep@autowola.pl

 

Dowód rejestracyjny - wzór 

Dział Części Zamiennych
sklep@autowola.pl
Do góry